Temelden anahtar teslim projeler

Temelden Anahtar Teslim Projeler

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Temelden Anahtar Teslim Projeler

Satın alacağınız daireleriniz, inşaat projelerini, prefabrik ve çelik evleriniz ile ilgili temelden anahtar teslim projeleri yürütüyoruz. %100 müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamdaki talepleriniz için gönül rahatlığı ile bizleri seçebilirsiniz.

Anahtar Teslim Terimi Nedir?

Anahtar teslim olarak kullandığımız terim, inşaat mal sahibi ve yüklenici firma tarafından yapılan bir sözleşme kapsamında evin temelden her türlü gerekliliğin yerine getirilerek, mal sahibine sunulmasıdır. Bu kapsamda sözleşme içinde mevcut olan üç tane süreç bulunmaktadır. Tasarım, tedarik ve inşaat. Bu süreçlerin ilki olan tasarım aşamasında mühendislerimiz ile birlikte mal sahibi olan sizler ortak bir karar çerçevesinde mülkün tasarımını yapıyorsunuz. Tedarik aşamasında sizler inşaat için gerekli malzemeleri almak ile uğraşmıyorsunuz. Bunun yerine yüklenici firma görevinde olan bizler anlaşmalı olduğumuz tedarikçi firmalar ile inşaat malzemelerini tedarik ediyoruz. Son olarak inşaat aşamasında siz mülk sahibi olarak, projenin teslim edilmesini beklerken bizler de olabilecek en hızlı şekilde inşaatınızı tamamlıyoruz. Sizlere de anahtarınızı çevirerek hayallerinizdeki yapıya ulaşmak kalıyor.

Anahtar Teslim Proje Hizmetleri Nelerdir?

Anahtar teslimi aşamasında kadar siz mülk sahiplerinin yapması gereken tek şey hayalindeki yapıyı anlatıp beklemektir. Bu kapsamda temelden anahtar teslim projelerimiz ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin bizlere sorduğu ‘ Anahtar teslim inşaat neleri kapsar? ‘ sorusunu cevaplandırmak isteriz. Anahtar teslim kapsamında hizmetlerimiz;

·         Arsanın temel kontrolünü sağlamak

·         İsteğinize uygun tasarımlar oluşturmak

·         Evinizin tüm tadilat işlemlerini gerçekleştirmek

·         Boya badana gibi süreçleri yönetmek

·         Evin elektrik ve su tesisat işlemlerini tamamlamak

·         Evinizi oturmaya hazır hale getirmek.

Anahtar Teslim Projelerin Maliyetleri

Mevcut tasarım, tedarik ve inşa süreçlerini tek başınıza yönetmek istiyorsanız, bu oldukça yüksek maliyet demek olacaktır. Bizim tavsiyemiz bütçe açısından anahtar teslim inşaat maliyeti hakkında bizlere ulaşmanız. Çünkü bu diğer imkânlara göre daha büyük bir kar oranı ile gerçekleştiriliyor. Bunu ayrı ayrı makine parçaları toplayarak bir makine oluşturmak yerine makinenin hazırını almak olarak düşünebilirsiniz. Hazır makine her zaman daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Sizler de temelden anahtar teslim projeler için bizlere ulaşabilirsiniz.


Adres Bilgilerimiz

Zeytinli mahallesi kizilay sanayi sitesi ada:1633 no:36 EDREMİT BALIKESIR

İletişim Bilgilerimiz

+90 (541) 582 33 40
info@sembolprefabrik.com

10 Yıl Garantili!
Hemen Ara