Tadilat

Tadilat

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Tadilat

Firmamız bünyesinde her türlü tadilat işleminizi gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Bünyemizde bulunan uzman personellerimiz ile gerçekleştirdiğimiz tadilat işlemlerinden sonra memnun kalamamanız halinde ekstra destek sunuyoruz. Önceden olan veya yeni yaptırmak istediğiniz tadilat işlemleriniz için gönül rahatlığı ile bizleri arayabilirsiniz.

Tadilat Hizmetleri

Firmamız bünyesinde %100 müşteri odaklı olarak sizlere sunduğumuz tadilat hizmetlerimiz şunlardır;

1.     Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işlemleri ev tadilatı olarak veya işyerlerinizde kurulum aşamasında mevcut suyun ısıtılması, basınçlandırılması, yağmur suyu akış yönünün belirlenmesi gibi hizmetleri içermektedir.

2.     Elektrik Tesisat

Ev veya işyerlerinizin elektrik tesisatlarını döşüyor, elektrik akımlarınızın voltaj ayarını yapıyoruz.

3.     Duvar Yıkım Ve Yapım

Evinizde mevcut bulunan bölme duvar veya kirişlerin ev yapısı alanında hataya mahal vermeden yıkılması veya yeni bir bölme alan oluşturulması için duvar yapımı hizmetleri sunuyoruz.

4.     Alçıpan Tavan

Önceden yapılmış ve mevcut eşitsizlikler nedeniyle görüntü anlamında rahatsızlık yaratan alçıpanlarınızı düzeltiyor, mevcut alçıpan yok ise yapımını sağlıyoruz.

5.     Boya Badana

Evinizin her türlü boya ve badana işlemlerinizi, işini severek yapan uzman ustalarımız ve kaliteli boya markalarımız ile gerçekleştiriyoruz.

6.     Seramik Fayans

Banyo veya mutfak gibi zeminlere kırılmaz, dayanıklı, yanma eşiği yüksek son kalite seramik fayansları uzman ustalarımız yardımı ile döşeme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

7.     Duşakabin

Evinizde mevcut duşakabin yok ise veya yerini değiştirmek istiyorsanız, bizlerden hizmet talep ederek, duşakabin tadilat ve yerleşimini sağlayabilirsiniz.

8.     Laminat Parke Yer Döşeme

Son olarak eviniz veya iş yerleriniz için her türlü laminant parke döşeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

9.     Dekorasyon

Evinizdeki, dekorasyon talepleriniz için tadilat dekorasyon hizmetlerimiz de mevcuttur.

Tadilat Fiyatları

Ev tadilat fiyatları yapılacak işlem ve metrekare alanına göre farklılık göstermektedir. İşçilik de tadilat fiyatlarını belirleyen önemli noktalardan birisidir. Bu anlamda uzmanlarımızdan fiyat bilgisi almanız daha sağlıklı olacaktır. Sizler de her türlü tadilat işleminiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Gerektiği yerlerde uzmanlarımız sizleri tekrar ziyaret ederek mevcut eksikliklerin de giderilmesine yardımcı olur. Sektörün öncü firmalarından biri olarak tadilat konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Etiketler : Tadilat

Adres Bilgilerimiz

Zeytinli mahallesi kizilay sanayi sitesi ada:1633 no:36 EDREMİT BALIKESIR

İletişim Bilgilerimiz

+90 (541) 582 33 40
info@sembolprefabrik.com

10 Yıl Garantili!
Hemen Ara