Ferforje

Ferforje

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Ferforje

16. yüzyılda İspanya’da üretimine başlayan ferforje günümüzde tüm ülkeler dâhil olmak üzere ülkemizde de kullanılmaktadır. Demir döküm sanayisi ile eş zamanlı olarak ilerleyen ferforje yapılar demirden üretildiği için oldukça dayanıklı maddelerdir. Bizler de talepleriniz doğrultusunda ferforje üretimine başladık ve siz müşterilimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ferforje Nedir

Ferforje, ev dekorasyonu ve ev merdivenleri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilen bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kelime İsyanpolca olduğu için Türkçeye dökme demir olarak çevrilebilir. Yüksek ısı verilerek yumuşatıldıktan sonra dövme işlemi ile şekil verilmektedir. Ferforje, bahçe ve ev dekorasyonu gibi çeşitli alanlarda görsel olarak oldukça estetik durması ve dayanıklı olması açısından kullanılmaktadır. İnşa halinde olan her türlü yapı için kullanılabilen ferforje, günümün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Firmamız güvencesi ile en kaliteli demirleri kullanarak ferforje üretimi yapıyor ve sizlere hizmet ediyoruz.

Ferforje Kullanım Alanları

Ferforjenin ev ve bahçe gibi alanlarda kullanıldığından bahsetmiştik. Bunları detaylandıracak olursak, siz müşterilerimize sunduğumuz ferforje içerikli ürünlerimizin kullanım alanı şu şekildedir;

·         Ferforje korkuluk

·         Ferforje kapı

·         Ferforje çiçeklik

·         Balkon korkuluğu

·         Bahçe korkuluğu

·         Pencere korkuluğu

·         Merdiven korkuluğu

·         Bahçe kapısı

·         Yangın merdivenleri

·         Ev mobilyaları

·         Ev dekorasyon ürünleri

·         Ev tekstil ürünleri

·         Tabelalar

·         Garaj kapıları

Ferforje kullanım alanına göre çeşitli şekillere girebilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mevcut modellerimizin dışında kişiye özel tasarım ferforjeler ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Neden Ferforje Korkuluk Kullanmalısınız?

Ferforje yapılar, demirden üretildiği ve yüksek ısı ile şekillendirildiği için kopmaya ve kırılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu anlamda özellikle kapı ve korkuluklar için ferforje kullanmak oldukça önemlidir. Güvenlik ve estetik açısından oldukça büyük artılar sağlar. Bunun dışında tek bir renk seçeneği yoktur. Evinizin estetiği ve mobilyalarınızın renklerine göre ferforjelerinizi renklendirebilirsiniz.

Ferforje Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Hizmet

Sizlere en kaliteli demirlerin kullanıldığı, usta işçilik ile harmanlanmış, birbirinden estetik ve kaliteli ferforjelerimizi uygun fiyatlara sunuyoruz. Detaylı bilgi ve hizmet talep etmek için bizlere ulaşabilirsiniz.


Etiketler : Ferforje

Adres Bilgilerimiz

Zeytinli mahallesi kizilay sanayi sitesi ada:1633 no:36 EDREMİT BALIKESIR

İletişim Bilgilerimiz

+90 (541) 582 33 40
info@sembolprefabrik.com

10 Yıl Garantili!
Hemen Ara