Otomatik kapı

Otomatik Kapı

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Otomatik Kapı

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kapılarda da otomatik kapı özelliği ön plana çıkmıştır. Çeşitli elektrik aksamları ile çalışan otomatik kapı, birçok ev, işyeri, garaj gibi mekânlarda kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde sizlere sunduğumuz otomatik kapılarımızın birçok türü ve çeşidi mevcuttur. Detaylı bilgi için uzman personellerimiz ile iletişime gelebilir, hizmet talep edebilirsiniz.

Otomatik Kapı Nasıl Çalışır?

Otomatik kapılar üzerlerinde bulunan elektriksel sensörler sayesinde belirli bir yakınlığa geldiğinizde varlığınızı algılayarak kasnak ve kayışlar yardımı ile açılır. Eğer güvenlik gerektiren bir bölgede bu kapı çeşidi kullanmayı düşünüyor iseniz, şifreli veya kartlı sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Kapı Avantajları Nelerdir?

Otomatik kapılar teknolojik aletlerdir ve teknolojinin hayatımızı her alanda kolaylaştırdığı konusunda hemfikiriz. Bununla ilgili olarak otomatik kapı;

·         Engelli bireyler için büyük kolaylık sağlar.

·         Şirketler bazında kullanıldığında, eli dolu olarak gelen kişiler için ekstra zahmete mahal vermez.

·         Devamlı giriş çıkışın yasak olduğu laboratuar gibi alanlarda kartlı veya şifreli otomatik kapıların kullanımı güvenliği ve hijyeni sağlamak açısından önem arz eder.

·         Sürekli kapının açık kalması, ev veya işyerlerinizde güvenlik ihlaline neden olabilir. Bu bağlamda otomatik kapılar güvenlik açısından sizlere yardımcı olur.

Otomatik Kapı Çeşitleri

Otomatik kapılar sadece tek bir alanda kullanılmamaktadır. Siz müşterilerimize sunduğumuz otomatik kapı çeşitlerimiz şunlardır;

·         Otomatik garaj kapısı

·         Otomatik bahçe kapısı

·         Panjur sistemleri

·         Hermetik kapı

·         Seksiyonel kapı

·         Döner kapı

·         Fotoselli kapı

·         Sensörlü kapı

·         Otomatik kayar kapı

Söz konusu otomatik kapılarımız her alanda farklı kullanım alanlarına sahiptirler. Bu sebeple kapılarımızın özellikle hakkında detaylı bilgiyi uzman personellerimizden almasınız. Bizlere ulaşmak için telefon numaramızdan arayabilir veya yüz yüze görüşmek isterseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyatlandırmaları, kapının kullanılacağı alan bazında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle alan ölçümü yapılmadan net bir vermek doğru olmayacaktır. Bu nedenle daha doğru bir bilgi edinmek adına, otomatik kapı ile ilgili olarak fiyat ve hizmet bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.


Etiketler : Otomatik Kapı

Adres Bilgilerimiz

Zeytinli mahallesi kizilay sanayi sitesi ada:1633 no:36 EDREMİT BALIKESIR

İletişim Bilgilerimiz

+90 (541) 582 33 40
info@sembolprefabrik.com

10 Yıl Garantili!
Hemen Ara