Kenet Çatı

Kenet Çatı

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Kenet Çatı

Sektörün öncü firmalarından biri olarak kenet çatı hizmetlerini sizlere en kaliteli ve hızlı şekilde ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizler de yapılarınızda kenet çatı kullanmak istiyor iseniz uzman ekiplerimizle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kenet Çatı Nedir?

Kenet çatı, metal çatı kaplama sisteminin bir dalı olarak düşünülebilir. Bu açıdan bazen metal kenet çatı olarak da adlandırılmaktadır. %5 eğim oranına sahiptirler ve kullanım açısından oldukça şık görünüşlü, konforlu yapılardır. Mevcut yapının modelinin ne olduğu fark etmeksizin hem modern hem de geleneksel yapılara uyum sağlayabilen kenet çatılar, çatı kenet makinesi ile şekil verilerek talep edilen uzunluklarda imal edilebilir. Kenet çatıda kullanılan malzemeler ise genellikle metal, titanyum çinko, alüminyum, sac ve bakırdır. Uzman personellerimiz ile ürettiğimiz son kalite kenet çatı modellerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişme geçebilirsiniz.

Neden Kenet Çatı?

Metal çatı kaplamanın bir türü olan kenet çatı sistemleri, şık bir görünüm sağlarlar. Bunun dışında tek renk değillerdir ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geniş renk seçenekleri ile renklendirilebilme özelliklerine sahiptirler. Yapılarınızı her türlü hava koşuluna karşı korurlar. Rüzgârda kopma, yağmurda su geçirme gibi istenmeyen olaylara mahal vermezler. Yapımı ve montajı oldukça kolaydır ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanarak yerleşimi yapılır. Isı ve ses yalıtımı oldukça yüksek olan kenet çatılar, kalite ve dayanıklılık olarak oldukça yüksek performans gösterirler. Çevreye dost malzemelerden üretilirler. Saydığımız bu özelliklere bakıldığında mülkünüz için kenet çatı yaptırmak son derece karlı görünüyor.

Kenet Çatı Kullanım Alanları

Kenet çatıların ev dışında birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bunlar fabrikalar, hayvan barınakları, otopark yapıları gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Özellikle yurt dışında uzun yıllardır kullanılan kenet çatılar, konforunun keşfedilmesi ile ülkemizde de oldukça ön plana çıkmaya başlamıştır. Bizler de bu bağlamda siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için alanında uzman personellerimiz ile gece gündüz çalışıyor, mümkün olan en kısa sürede, en uygun fiyatlarla sizlere kenet çatılarımızı ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.


Etiketler : Kenet Çatı

Adres Bilgilerimiz

Zeytinli mahallesi kizilay sanayi sitesi ada:1633 no:36 EDREMİT BALIKESIR

İletişim Bilgilerimiz

+90 (541) 582 33 40
info@sembolprefabrik.com

10 Yıl Garantili!
Hemen Ara